The ad Sopcontainer 6m3 self-dumping hopper for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Sold
1/8
Type:
self-dumping hopper
Location:
Sweden Karlstad
Placed on:
Apr 24, 2024
Seller stock ID:
1912708
Auction:
1
Ending date:
2024-04-29 13:24
Condition
Condition:
used
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rost, slitage och bucklor enligt bilderReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
tillverkningsår: Information saknas